|
|
|
|
|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Productnaam: | Glas-metalen koppen met meerdere pinnen | Pin -nummer: | 6-speld |
|---|---|---|---|
| Pin -materiaal: | Kovar 4J29 | Pinnenkleuring: | Verguld met goud |
| Glas: | 7052.7070 | Hermecity: | <1.01325 x 10e-08 std.cc/s |
| Certificaat: | ROHS ISO-9001-2015 | ODM: | Aangepaste grootte is aanvaard |
| Markeren: | met een vermogen van niet meer dan 10 W,Hermetische sensorconnectoren met 6 pinnen,4J29 materiaaldichtingsconnectoren |
||
Multi-pin koppen worden hoofdzakelijk gebruikt voor de overdracht van microgolfsignalen, stroomsignalen en besturingssignalen tussen modules en modules, modules en componenten met gasdichtingsvereisten.Ze zijn een van de meest kritische componenten in afdichting componenten.
Het glas met een lage dielectrische constante en een laag dielectrisch verlies wordt gebruikt als isolatie- en dragermateriaal.KovarDe middengeleider heeft een verscheidenheid aan eindstijlen, zoals gouddraadbinding, solderen en paren, enz.Multi-pin koppen De Commissie is van oordeel dat de in de eerste plaats de door de Lid-Staten in het kader van de onderhavige verordening vastgestelde maatregelen in overeenstemming zijn met de in de mededeling van de Commissie betreffende de toepassing van de gemeenschappelijke marktordening (EEG) nr.
![]()
Specificatie:
| Productnaam | Van glas naar metaalMulti-pin koppen |
| Impedantie | andere |
| Type | 6 pinnen |
| Rekeningen | 1 rij |
| Kleur | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Housing en speldmateriaal | Kovar 4J29 |
|
Glasmateriaal
Glaskleur
|
7050 of 7070 of DM308
Groen of wit
|
| Frequentiebereik | NA |
| VSWR | NA |
| Voltage weerstaan | ≥ 300V |
|
Hermekiteit Leekpercentage |
<1.01325 X 10-3Pa*cm3/s < 1X 10-9mbar*l/s < 1 x 10-9ccHe/sec @ 1 atm |
| Isolatieweerstand | ≥2000MΩ voor een enkele pin, ≥1000MΩ voor meerdere pinen, |
| Werktemperatuur | -65°C~+260°C |
Gedetailleerde afbeelding
Eenheid: mm
![]()
Catalogus-Glas-metalen hermetische zegels.pdf
Toepassing:
Een breed toepassingsbereik van elektronische pakketten, satellieten, radar en andere in de avionics, luchtvaart en automobiel ingeschreven.
Kenmerken:
- Kleine maat.
- lichtgewicht
- Hermetisch.
-Stabiele kwaliteit enhoge betrouwbaarheid
- Inwendige geleider: Gouddraad binden, solderen en paren
Lijst van producten:
| 50Ω RF Single-pin JM-serie | Soldering Mating en bonding keuze |
| 50Ω RF Single-pin JM Standard Series | Soldering Mating en bonding keuze |
| 50Ω RF Single-pin JM Niet-standaardserie | Soldering Mating en bonding keuze |
| DC-single-pin JK-serie | Soldeer- en bondingskeuze |
| DC Single-pin JK Standard Series | Soldeer- en bondingskeuze |
| DC enkelspin JK niet-standaardserie | Soldering en Nail Head Bonding keuze |
|
Multi-pin-headers van de JMC-serie
|
1-9 pinnen met keuze van 1-3 rij |
| Aanpassingsmaat |
Breed bereik |
NB:
We hebben meer dan 100.000 soortenHermetische verbindingen van glas tot metaal,Als de aansluiting die u gebruikt niet gevonden is, neem dan contact met ons op met uw gegevens.
Contactpersoon: Elite
Tel.: +8613609167652