|
|
|
|
|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Productnaam: | Glas tot metalen hermetische afdichtingen | Impedantie: | 50Ω RF |
|---|---|---|---|
| Beplating: | Verguld met goud | Pin: | enkel |
| Pin -materiaal: | Kovar 4J29 | Glas: | 7052,7070, |
| Certificaat: | ROHS ISO-9001-2015 | Hermecity: | <1.01325 x 10e-08 std.cc/s |
| Markeren: | 50Ω RF hermetische doorvoerconnector,lichtgewicht glas-metaal afdichtingsconnector,hoge betrouwbaarheid afdichtingsdoorvoer JM4018 |
||
Hermetische glas-metaalafdichtingen RF/DC-doorvoeren /Multi-pins headers/Connectorwordt ook wel genoemdGlasisolator, glaskralen. Ze worden voornamelijk gebruikt voor het verzenden van microgolfsignalen, voedingssignalen en besturingssignalen tussen modules en modules, modules en componenten met gasafdichtingsvereisten. Ze zijn een van de meest kritische componenten bij het afdichten van componenten.
Het glas met een lage diëlektrische constante en een laag diëlektrisch verlies wordt gebruikt als isolatie- en ondersteunend materiaal. De behuizing en geleider zijn gemaakt vanKovar-legering4j29 dat onder hoge temperatuur sinterde en het oppervlak is verguld. De middengeleider heeft verschillende aansluitstijlen, zoals gouddraadverbindingen, solderen en paren enz.Glasisolatoren zijn klein, lichtgewicht, hermetisch, zeer betrouwbaar en zijn de afgelopen jaren wijdverspreid in de elektronica-industrie.
Specificatie:
| Productnaam | Hermetische glas-metaalafdichtingen |
| Impedantie | 50Ω RF DC of anders |
| Type | 1 speld |
| Rijen | 1 rij |
| Kleur | Verguld |
| Materiaal behuizing en pin | Kovar 4J29 |
|
Glas materiaal
Glas Kleur
|
Type 7050 of 7070
Groen of wit
|
| Frequentiebereik | Gelijkstroom~50 GHz |
| VSWR | ≤1,2 |
| Bestand tegen spanning | ≥300V |
|
Hermecity Lekpercentage |
<1.01325X10-3Pa*cm3/S < 1X 10-9mbar*l/s < 1 x 10-9ccHe/sec @ 1 atm |
| Isolatieweerstand | ≥2000MΩ voor enkele pin, ≥1000MΩ voor meerdere pins, |
| Bedrijfstemperatuur | -65℃~+260℃ |
Overzichtstekening en afbeelding van JM4018
![]()
| Modelnr. | A | B | C | D | D | Beëindiging |
| JM4018 | 1.8 | 7.6 | 9.5 | 0,5 | 4 | Soldeer / paring |
![]()
Productlijst:
| 50Ω RF JM-serie met één pin | Keuze voor solderen, paren en hechten |
| 50Ω RF enkelpins JM standaardserie | Keuze voor solderen, paren en hechten |
| 50Ω RF Single-pin JM niet-standaard serie | Keuze voor solderen, paren en hechten |
| DC Single-pin JK-serie | Soldeer- en lijmkeuze |
| DC Single-pin JK standaardserie | Soldeer- en lijmkeuze |
| DC Single-pin JK niet-standaard serie | Keuze voor solderen en spijkerkopverlijming |
|
Multi-pin header JMC-serie
|
1-9 pinnen met keuze uit 1-3 rijen |
| Aangepaste afmetingen |
Breed assortiment |
Functies:
- Klein formaat
- lichtgewicht
- Hermetisch
- Stabiele kwaliteit en hoge betrouwbaarheid
- Binnengeleider: gouddraadverbinding, soldeer- en paringsmethode naar keuze
Sollicitatie:
Breed toepassingsbereik van elektronicapakketten, satellieten, radar en andere in de luchtvaart-, ruimtevaart- en automobielindustrie. Het kan worden gebruikt met SMA- en millimetergolfproducten.
OPMERKING:
We hebben meer dan 100.000 soortenHermetische glas-op-metaal-afdichtingsconnectoren,Mocht de door u gebruikte connector er niet bij staan, neem dan contact met ons op met uw gegevens.
Contactpersoon: Elite
Tel.: +8613609167652