|
|
|
|
|
|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Productnaam: | Rechte SSMA -vrouw naar vrouwelijke adapter | Model: | SSMA-kk |
|---|---|---|---|
| Frequentiebereik: | 0,3 MHz-18 GHz | Impedantie: | 50Ω |
| Nominale spanning: | 250v | DWV: | 750V |
| Isolatieweerstand: | ≥5000MΩ | Centrale dirigent: | Koperlegering, verguld |
| Buitenste geleider: | Koperlegering, verguld | isolatoren: | PTFE |
| Monsters: | Beschikbaar, op voorraad | ||
| Markeren: | SSMA female to female coaxial adapter,Mini SMA RF adapter 18GHz,straight RF coaxial connector adapter |
||
| Artikel 2 | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | Straight SSMA vrouwelijke naar vrouwelijke adapter |
| Model |
SSMA-KK
|
| Frequentiebereik | 0.3 MHz-18 GHz |
| Impedantie | 50Ω |
| Nominale spanning | 250 V |
| DWV | 750 V |
| Isolatieweerstand | ≥ 5000 MΩ |
| Centrale dirigent | Koperen legering, verguld |
| Buitenste geleider | Koperen legering, verguld |
| Isolatoren | PTFE |
Compacte grootte met breed frequentiebandbreedteDe connectoren van de SSMA-serie zijn compact ontworpen, ongeveer 70% kleiner dan de traditionele SMA-connectoren, waardoor ze ideaal zijn voor toepassingen waar de ruimte beperkt is.Deze connectoren ondersteunen een breed frequentiebandbreedte, die zorgt voor een robuuste prestatie op verschillende frequenties.
Contactpersoon: Elite 3
Tel.: +8613609167652