|
|
|
|
|
|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Productnaam: | Rechte SSMA -mannelijke tot mannelijke adapter | Model: | SSMA-JJ |
|---|---|---|---|
| Frequentiebereik: | 0,3 MHz-18 GHz | Impedantie: | 50Ω |
| Nominale spanning: | 250v | DWV: | 750V |
| Isolatieweerstand: | ≥5000MΩ | Centrale dirigent: | Koperlegering, verguld |
| Buitenste geleider: | Koperlegering, verguld | Schroefkleef: | Roestvrij staal |
| isolatoren: | PTFE | Monsters: | Beschikbaar, op voorraad |
| Markeren: | SSMA male plug RF adapter,Mini SMA coaxial adapter 18GHz,SSMA RF connector with warranty |
||
| Items | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | Rechte SSMA Male naar Male Adapter |
| Model |
SSMA-JJ
|
| Frequentiebereik | 0.3MHz-18GHz |
| Impedantie | 50Ω |
| Nominale spanning | 250v |
| DWV | 750V |
| Isolatieweerstand | ≥5000MΩ |
| Middelste geleider | Koperlegering, verguld |
| Buitenste geleider | Koperlegering, verguld |
| Isolatoren | PTFE |
Compact formaat met brede frequentiebandbreedte De SSMA-serie connectoren zijn ontworpen om compact te zijn, ongeveer 70% van de grootte van traditionele SMA-connectoren, waardoor ze ideaal zijn voor toepassingen waar ruimte beperkt is. Ondanks hun kleinere formaat ondersteunen deze connectoren een brede frequentiebandbreedte, wat zorgt voor robuuste prestaties over verschillende frequenties.
Contactpersoon: Elite 3
Tel.: +8613609167652