|
|
|
|
|
|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Productnaam: | Haakse SSMA-vrouwelijk microstripconnector | Model: | SSMA-KWHD |
|---|---|---|---|
| Frequentiebereik: | 0,3 MHz-18 GHz | Impedantie: | 50Ω |
| Nominale spanning: | 250v | DWV: | 750V |
| Isolatieweerstand: | ≥5000MΩ | Centrale dirigent: | Koperlegering, verguld |
| Buitenste geleider: | Koperlegering, verguld | Mount-methode: | 4-poots door gat solderen |
| isolatoren: | PTFE | ||
| Markeren: | Soldeer PCB SSMA Connector,Mini SMA RF Coax Connector,Haakse SSMA RF Coax Connector |
||
| Items | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | Rechthoekige SSMA Female PCB Mount Connector |
| Model |
SSMA-KWHD
|
| Frequentiebereik | 0.3MHz-18GHz |
| Impedantie | 50Ω |
| Nominale spanning | 250v |
| DWV | 750V |
| Isolatieweerstand | ≥5000MΩ |
| Middengeleider | Koperlegering, verguld |
| Buitengeleider | Koperlegering, verguld |
| Montagemethode | 4 poots doorlopend gat solderen |
| Isolatoren | PTFE |
![]()
Ander model SSMA 4-gaats flensmontage RF coaxiale connector met 4 poots doorlopend gat
![]()
Contactpersoon: Elite 3
Tel.: +8613609167652