|
|
|
|
|
|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Productnaam: | SSMA vrouwelijke microstripconnector | Model: | SSMA-KFD4 |
|---|---|---|---|
| Frequentiebereik: | 0,3 MHz-18 GHz | Impedantie: | 50Ω |
| Nominale spanning: | 250v | DWV: | 750V |
| Isolatieweerstand: | ≥5000MΩ | Centrale dirigent: | Koperlegering, verguld |
| Buitenste geleider: | Koperlegering, verguld | Mount-methode: | Flensmontage met 4 gaten |
| isolatoren: | PTFE | Monsters: | Op voorraad, beschikbaar |
| Markeren: | 50Ω de Coaxiale Schakelaar van rf,18GHz coaxiale RF-connector,SSMA Vrouwelijke coaxiale RF-connector |
||
| Items | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | SSMA Female Microstrip Connector |
| Model | SSMA-KFD4 |
| Frequentiebereik | 0.3MHz-18GHz |
| Impedantie | 50Ω |
| Nominale spanning | 250v |
| DWV | 750V |
| Isolatieweerstand | ≥5000MΩ |
| Middelste geleider | Koperlegering, verguld |
| Buitenste geleider | Koperlegering, verguld |
| Montagemethode | 4-gaats flensmontage |
| Isolatoren | PTFE |
| Monsters | Op voorraad, beschikbaar |
Opmerking: De Microstrip plat parallel aan elke zijde van de flens.
Ander model:
![]()
![]()
![]()
Contactpersoon: Elite 3
Tel.: +8613609167652