|
|
|
|
|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Productnaam: | RF -connector | Beplating: | Verguld met goud |
|---|---|---|---|
| Impedantie: | 50Ω | Certificaat: | CE RoHS |
| Diëlektrisch: | PTFE | Type: | RF -connector |
| Stijl: | Direct | Materiaal: | Messing |
| Markeren: | DC tot 18GHz SMA RF connector,PCB mount SMA female jack,soldeer SMA RF connector |
||
Vrouwelijke Jack Solder PCB Mount SMA RF Connector
TYPE SMA is een soort RF coaxiale connectoren die op grote schaal wordt toegepast, met een kleine draad koppeling.uitstekende prestatiesDeze systemen worden gebruikt in verbinding met RF-kabels of microstriplijnen in RF-circuits van het WLAN-systeem, besturingsprogramma's, microgolfapparatuur en het digitale communicatiesysteem.De frequentie kan oplopen tot 18 GHz met behulp van semi-stijve of semi-flexkabel.
Specificatie:
| Interface volgens | IEC 60169-15 |
| Impedantie | 50Ω |
| Frequentiebereik | DC tot 18 GHz |
| Invoegingsverlies | ≤ 0,30 dB |
| VSWR | ≤ 1,2 ((DC-6GHz) |
| Isolatieweerstand | ≥ 5000 MΩ |
| Contactcentrumweerstand | ≤ 3mΩ |
| Buitencontactweerstand | ≤ 2mΩ |
| Paringscycli | ≥ 500 |
| Temperatuurbereik | -65-+165°C |
| Dielectrische | PTFE |
Gedetailleerde tekening
![]()
Er zijn ook andere SMA RF Connector:
![]()
Toepassing:
- Draadloos.
- Antennen.
- Breedband.
- Instrumenten.
- Fase-array-antennen
- Board-to-board interconnectie
Productcatalogus:
| RF-adapter |
| Waaggeleider naar coaxiale adapter |
| Vergrendeling van de verpakking |
| Connector van de serie J30J |
| Mikrogolf-roterende gewrichten |
| RF-kabelsamenstellingen |
| SMA/SSMA RF-connector |
| SMP/SSMP RF-connector |
| MCX/MMCX RF-connector |
| TNC RF-connector |
| N-type RF-connector |
| BNC RF Connector Millimeter Wave Connectors ((2.4mm, 2.92mm) |
NB:
We hebben meer dan 10.000 soortenAdapter.Als de aansluiting die u gebruikt niet is gevonden, neem dan contact met ons op met uw detailsHet is....
Contactpersoon: Elite
Tel.: +8613609167652