|
|
|
|
|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Productnaam: | SMA rf Coaxiale Conector | Beplating: | Verguld met goud |
|---|---|---|---|
| Impedantie: | 50Ω | Frequentie: | Gelijkstroom~18GHz |
| Duurzaamheid: | 500 cycli | Sollicitatie: | Rf, Satcom /antenna/Audio |
| Materiaal: | Messing | Certificaat: | ROHS, ISO-9001-2015 |
| Markeren: | Vrouwelijke SMA-RF-connector,verguld,Schot SMA-aansluiting 20 GHz |
||
High Performance SMA RF connectoren:
1SMA-RF-connectoren zijn verkrijgbaar in quickconnect-, push-on- of standaardinterface-, rechte, 90-graden-versies, evenals schot- of 4-holes-paneelconfiguraties.
2. SMA RF connector is van hoge kwaliteit en snelle combinaties door eenvoudig twee connectoren aan elkaar te schroeven, zonder soldering of krimp nodig.
3SMA-elektrische connectoren worden veel gebruikt voor magnetronen, antennes en testinstrumenten.
4SMA-RF-connectoren zijn draadgekoppelde RF-coaxialconnectoren met miniatuurgrootte, trillingsbestendige en brede frequentiebereik tot 18 GHz (onze SMA-RF-connectoren kunnen 20 GHz zijn).
![]()
Belangrijkste kenmerken van SMA-RF-connectoren:
| Subminiatuur coaxiale connectoren met een frequentiebereik tot 18 GHz |
| Het gebruik van een gedraaide interface |
| Verkrijgbaar in passivatie of vergulding |
| Opties voor koper en roestvrij staal |
| Grote verscheidenheid aan oriëntatie en PCB-afsluitingen |
| Verkrijgbaar in rechte of rechthoekige versies |
| Met schot, 2 gaten paneel, 4 gaten paneel of opties zonder montage. |
| Een breed assortiment met mannelijke, vrouwelijke en adaptervarianten. |
| RoHS-conform |
* Andere materialen en bekledingsspecificaties kunnen worden geselecteerd op basis van de vereisten van de gebruiker.
Specificatie:
| Interface volgens | IEC 60169-15 |
| Impedantie | 50Ω |
| Frequentiebereik | DC tot 18 GHz |
| Invoegingsverlies | ≤ 0,30 dB |
| VSWR | ≤ 1,2 ((DC-6GHz) |
| Isolatieweerstand | ≥ 5000 MΩ |
| Contactcentrumweerstand | ≤ 3mΩ |
| Buitencontactweerstand | ≤ 2mΩ |
| Paringscycli | ≥ 500 |
| Temperatuurbereik | -65-+165°C |
| Dielectrische | PTFE |
Meer informatie over
50 Ohm SMA 4-holes Flange Mount Rechthoek RF Connector:
(eenheid: mm)
![]()
Toepassingen:
NB:
We hebben meer dan 10.000 soortenSMA-connector, als de aansluiting die u gebruikt niet is gevonden, neem dan contact met ons op met uw gegevens.
Contactpersoon: Elite
Tel.: +8613609167652