|
|
|
|
|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Item: | SMA RF-connector | Beplating: | Gepassiveerd |
|---|---|---|---|
| Geslacht: | Vrouwelijk | Impedantie: | 50Ω |
| Frequentie: | Gelijkstroom~18GHz | Levensduur: | 500 cycli |
| Lichaam: | Messing | Sollicitatie: | audio/video/microgolf |
| Markeren: | Het waterdichte schot zet de Schakelaar van SMA op rf,De vrouwelijke Schakelaar van SMA rf,50 ohm SMA rf Conector |
||
1.SMA connectoren kunnen worden gekoppeld met alle connectoren die voldoen aan deze specificatie koppelingsdiameters, ongeacht de fabrikant.
2.SMA 50 ohm connectoren zijn semi-precisie eenheden die uitstekende elektrische prestaties leveren van DC tot 20 GHz en uitstekende mechanische duurzaamheid.
3.SMA is de meest gebruikte RF coaxiale connectoren in verschillende gebieden van microgolfcommunicatie en microgolf meetapparatuur.
![]()
Specificatie van SMA RF Connectoren:
| Interface volgens | IEC60169-15 |
| Impedantie | 50Ω |
| Frequentiebereik | DC tot 18GHz |
| Insertieverlies | ≤0.30dB |
| VSWR | ≤1.2(DC-6GHz) |
| Isolatieweerstand | ≥5000MΩ |
| Middencontact Weerstand | ≤3mΩ |
| Buitencontact Weerstand | ≤2mΩ |
| Koppelcycli | ≥500 |
| Temperatuurbereik | -65-+165°C |
| Diëlektricum | PTFE |
Belangrijkste Kenmerken:
Productcatalogus:
| RF Adapter |
| SMA RF Connector |
| SSMP RF Connector |
| TNC RF Connector |
| N Type RF Connector |
| MCX/MMCX RF Connector |
| Millimetergolf Connectoren (2.4mm, 2.92mm) |
| RF Kabelassemblages |
| Golfgeleider naar Coaxiale Adapter |
| Glas-naar-metaal Hermetische Afdichtingen |
| J30J Serie Connector |
| Microgolf Draaiverbindingen |
Toepassing:
Verpakkingsdetails:
* Standaard Export Karton
* Volgens de eisen van de klant
Interface Afmetingen:
![]()
Gerelateerd Product
1.SMA Bulkhead Schroefdraad Mount Male RF Connectoren
![]()
| Model Nr. | Opmerking |
| SMA-JYDG | Roestvrij staal behuizing |
2.Male Bulkhead Schroefdraad Mount SMA RF Connectoren
![]()
| Model Nr. | Opmerking |
| SMA-JYD1G | Roestvrij staal behuizing |
OPMERKING:
We hebben meer dan 10.000 soorten SMA Connector, als de connector die u gebruikt niet wordt gevonden, neem dan contact met ons op met uw gegevens.
Contactpersoon: Elite
Tel.: +8613609167652