|
|
|
|
|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Productnaam: | SMA RF-connector | Beplating: | Gepassiveerd |
|---|---|---|---|
| Geslacht: | Vrouwelijk | Impedantie: | 50Ω |
| Frequentie: | Gelijkstroom~18GHz | Duurzaamheid: | 500 cycli |
| Sollicitatie: | Wit | Materiaal: | Messing |
| Kleur: | Zilver | Werkspanning: | 335V r.m.s bij Overzees - niveau |
| Markeren: | 50Ω SMA RF connector,Roestvrijstalen SMA connector,18GHz sma RF-connector |
||
1. SMA RF connector is van hoge kwaliteit en snelle combinaties door eenvoudig twee connectoren aan elkaar te schroeven, zonder soldering of krimp nodig.
2SMA-elektrische connectoren worden veel gebruikt voor magnetronen, antennes en testinstrumenten.
3SMA-RF-connectoren zijn draadgekoppelde RF-coaxialconnectoren met miniatuurgrootte, trillingsbestendige en brede frequentiebereik tot 18 GHz (onze SMA-RF-connectoren kunnen 20 GHz zijn).
4.SMA RF-connectoren zijn verkrijgbaar in quickconnect-, push-on- of standaardinterface-, rechte, 90 graden versies, evenals schot- of 4-holespanelconfiguraties.
![]()
Specificatie:
| Interface volgens | IEC 60169-15 |
| Impedantie | 50Ω |
| Frequentiebereik | DC tot 18 GHz |
| Invoegingsverlies | ≤ 0,30 dB |
| VSWR | ≤ 1.3 |
| Isolatieweerstand | ≥ 5000 MΩ |
| Contactcentrumweerstand | ≤ 3mΩ |
| Buitencontactweerstand | ≤ 2mΩ |
| Paringscycli | ≥ 500 |
| Temperatuurbereik | -65-+165°C |
| Dielectrische | PTFE |
Toepassing:
* Luchtvaart
* Breedband
* Instrumenten
* Fase-array antennes
* Telecommunicatie
* Board-to-board interconnectie
* Basisstation
* Mobiele communicatie
* Outdoor faciliteiten
* Radar, magnetron
Productcatalogus:
| RF-adapter |
| SMA RF-connector |
| SSMP RF-connector |
| TNC RF-connector |
| N-type RF-connector |
| MCX/MMCX RF-connector |
| Millimetergolfconnectoren ((2.4 mm, 2.92 mm) |
| RF-kabelsamenstellingen |
| Waaggeleider naar coaxiale adapter |
| Vergrendeling van de verpakking |
| Connector van de serie J30J |
| Mikrogolf-roterende gewrichten |
Meer informatie:
![]()
![]()
Interface afmetingen:
![]()
Vergelijkbare producten:
1.Hermetisch afgesloten vrouwelijke SMA RF-connectoren
![]()
| Model nr. | Notitie |
| SMA(M) -KFD | Hermetisch |
2.SMA-sluitingen voor mannetjes met een draad op de schotplaat
![]()
| Model nr. | Notitie |
| SMA-JYDG | Housing van roestvrij staal |
NB:
We hebben meer dan 10.000 soortenSMA-connector, als de aansluiting die u gebruikt niet is gevonden, neem dan contact met ons op met uw gegevens.
Contactpersoon: Elite
Tel.: +8613609167652