|
|
|
|
|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Productnaam: | SMA RF-connector | Beplating: | Vernikkeld |
|---|---|---|---|
| Geslacht: | Vrouwelijk | Impedantie: | 50Ω |
| Frequentie: | Gelijkstroom~18GHz | Duurzaamheid: | 500 cycli |
| Sollicitatie: | Wit | Model: | Sma-KFD31 |
| Markeren: | SMA-mannetje aan mannelijke Adapter,Goud geplatte RF-adapter,Messingssma Schakelaar |
||
1. SMA RF-connectoren zijn verkrijgbaar in snelle connectie, push-on of standaard interface, rechte, 90 graden versies, evenals bulkhead of 4-gaats paneelconfiguraties.
2. SMA RF-connector is van hoge kwaliteit en snelle combinaties door simpelweg twee connectoren aan elkaar te schroeven, zonder solderen of krimpen.
3. SMA elektrische connectoren worden veel gebruikt voor microgolf, antennes en testinstrumentatie, enz.
4. SMA RF-connector zijn RF coaxiale connectoren met schroefkoppeling, miniatuurformaat, trillingsbestendig en een breed frequentiebereik tot 18 GHz (Onze SMA RF-connectoren kunnen 20 GHz zijn).
Specificatie:
| Interface volgens | IEC60169-15 |
| Impedantie | 50Ω |
| Frequentiebereik | DC tot 18 GHz |
| Insertieverlies | ≤0.30dB |
| VSWR | ≤1.2(DC-6GHz) |
| Isolatieweerstand | ≥5000MΩ |
| Weerstand middencontact | ≤3mΩ |
| Weerstand buitencontact | ≤2mΩ |
| Koppelcycli | ≥500 |
| Temperatuurbereik | -65-+165℃ |
| Diëlektricum | PTFE |
Toepassing:
* Instrumentatie
* Fase-array antennes
* Telecommunicatie
* Board-to-board interconnectie
* Basisstation
* Mobiele communicatie
* Buitenfaciliteiten
* Radar, microgolf
Productcatalogus:
| RF Adapter |
| SMA RF Connector |
| SSMP RF Connector |
| TNC RF Connector |
| N Type RF Connector |
| MCX/MMCX RF Connector |
| Millimetergolf Connectoren (2.4mm, 2.92mm) |
| RF Kabelassemblages |
| Golfgeleider naar Coaxiale Adapter |
| Glas-naar-metaal Hermetische Afdichtingen |
| J30J Serie Connector |
| Microgolf Draaiverbindingen |
![]()
Meer Details:
![]()
OPMERKING:
We hebben meer dan 10.000 soorten SMA Connector, als de connector die u gebruikt niet wordt gevonden, neem dan contact met ons op met uw gegevens.
Contactpersoon: Elite
Tel.: +8613609167652