|
|
|
|
|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Productnaam: | De Coaxiale Adapter van SMA rf | Beplating: | Goud- of nikkelgeplatte |
|---|---|---|---|
| Impedantie: | 50Ω | Certificaat: | CE RoHS |
| Diëlektrisch: | PTFE | Model: | SMA-KK1 |
| Markeren: | vergulde SMA female adapter,50 ohm SMA RF-connector,R |
||
Vergulde RF-adapter Recht 50Ohm SMA Female naar SMA Female
TYPE SMA is een soort RF-coaxiale connectoren die veel wordt toegepast, met een kleine schroefkoppeling. Karakteristieke impedantie is 50 ohm. De kenmerken van de connectoren zijn een breed frequentiebereik, uitstekende prestaties, hoge betrouwbaarheid. Ze worden gebruikt in verbinding met RF-kabel of microstrip lijn in RF-circuit van het WLAN-systeem, gecontroleerd programma, microgolfapparatuur en het digitale communicatiesysteem. De frequentie kan oplopen tot 18 GHz bij gebruik van semi-rigide of semi-flex kabel.
Kenmerken:
1. SMA RF-connectoren zijn verkrijgbaar in snelle connectie, push-on of standaard interface, rechte, 90 graden versies, evenals bulkhead of 4-gaats paneelconfiguraties.
2. SMA RF-connector is van hoge kwaliteit en snelle combinaties door simpelweg twee connectoren aan elkaar te schroeven, zonder solderen of krimpen.
3. SMA elektrische connectoren worden veel gebruikt voor microgolf, antennes en testinstrumentatie etc.
4. SMA RF-connector zijn RF-coaxiale connectoren met schroefkoppeling en miniatuurformaat, trillingsbestendig en een breed frequentiebereik tot 18 GHz (Onze SMA RF-connectoren kunnen 20 GHz zijn).
![]()
Specificatie:
| Interface | IEC60169-15 |
| Impedantie | 50Ω |
| Frequentiebereik | DC tot 18GHz |
| Invoegverlies | ≤0.30dB |
| VSWR | ≤1.2(DC-6GHz) |
| Isolatieweerstand | ≥5000MΩ |
| Middencontactweerstand | ≤3mΩ |
| Buitencontactweerstand | ≤2mΩ |
| Koppelcycli | ≥500 |
| Temperatuurbereik | -65-+165℃ |
| Diëlektricum | PTFE |
Gedetailleerde Tekening
![]()
Toepassing:
* Netwerk
* Satcom
* Computer/LAN's
* Instrumentatie
* Basisstation
* Mobiele communicatie
* Buitenfaciliteiten
Productcatalogus:
| RF-adapter |
| RF-kabelassemblages |
| Glas-naar-metaal Hermetische Afdichtingen |
| J30J Serie Connector |
| Microgolf Draaiende Koppelingen |
| Golfgeleider naar Coaxiale Adapter |
| SMA/SSMA RF Connector |
| SMP/SSMP RF Connector |
| MCX/MMCX RF Connector |
| TNC RF Connector |
| N Type RF Connector |
| BNC RF ConnectorMillimetergolf Connectoren (2.4mm, 2.92mm) |
OPMERKING:
We hebben meer dan 10.000 soorten Adapter, als de connector die u gebruikt niet wordt gevonden, neem dan contact met ons op met uw details.
Contactpersoon: Elite
Tel.: +8613609167652