|
|
|
|
|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Productnaam: | De Coaxiale Adapter van SMA rf | Beplating: | Verguld met goud |
|---|---|---|---|
| Impedantie: | 50Ω | Certificaat: | ROHS |
| Diëlektrisch: | PTFE | Model: | SMA-KK |
| Materiaal: | Messing | ||
| Markeren: | goudgeplatte SMA-RF-adapter,Messing Vrouwelijke naar Vrouwelijke RF-connector,50 Ohm SMA rechtstreekse RF-adapter |
||
Goud geplatte Messing RF Adapter SMA Rechte 50 Ohm Vrouw naar Vrouw
1SMA-RF-connectoren zijn verkrijgbaar in quickconnect-, push-on- of standaardinterface-, rechte, 90-gradenversies, evenals schot- of 4-gat-paneelconfiguraties.
2. SMA RF connector is van hoge kwaliteit en snelle combinaties door eenvoudig twee connectoren aan elkaar te schroeven, zonder soldering of krimp nodig.
3SMA-elektrische connectoren worden veel gebruikt voor magnetronen, antennes en testinstrumenten.
4SMA-RF-connectoren zijn draadgekoppelde RF-coaxialconnectoren met miniatuurgrootte, trillingsbestendige en brede frequentiebereik tot 18 GHz (onze SMA-RF-connectoren kunnen 20 GHz zijn).
![]()
Specificatie:
| Interface volgens | IEC 60169-15 |
| Impedantie | 50Ω |
| Frequentiebereik | DC tot 18 GHz |
| Invoegingsverlies | ≤ 0,30 dB |
| VSWR | ≤ 1.3 |
| Isolatieweerstand | ≥ 5000 MΩ |
| Contactcentrumweerstand | ≤ 3mΩ |
| Buitencontactweerstand | ≤ 2mΩ |
| Paringscycli | ≥ 500 |
| Temperatuurbereik | -65-+165°C |
| Dielectrische | PTFE |
Gedetailleerde tekening
![]()
![]()
Toepassing:
* Netwerk
* Satcom
* Computers/LAN's
* Computers/LAN's
* Mobiele communicatie
* Instrumenten
* Basisstation
* Mobiele communicatie
* Outdoor faciliteiten
* Radar, magnetron
* Telecommunicatie
* Instrumenten
* Automobilerij
* Spronglijn aansluiten
* Basisfaciliteit
* Radio, TV antennesysteem
Productcatalogus:
| RF-adapter |
| Waaggeleider naar coaxiale adapter |
| Vergrendeling van de verpakking |
| Connector van de serie J30J |
| Mikrogolf-roterende gewrichten |
| RF-kabelsamenstellingen |
| SMA/SSMA RF-connector |
| SMP/SSMP RF-connector |
| MCX/MMCX RF-connector |
| TNC RF-connector |
| N-type RF-connector |
| BNC RF ConnectorMillimeter Wave Connectors ((2.4mm, 2.92mm) |
NB:
We hebben meer dan 10.000 soortenAdapter.Als de aansluiting die u gebruikt niet is gevonden, neem dan contact met ons op met uw detailsHet is....
Contactpersoon: Elite
Tel.: +8613609167652