|
|
|
|
|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Productnaam: | De Coaxiale Adapter van SMA rf | Beplating: | Goud- of nikkelgeplatte |
|---|---|---|---|
| Impedantie: | 50Ω | Certificaat: | CE RoHS |
| Diëlektrisch: | PTFE | Model: | Sma-JJ |
| Markeren: | 50 Ohm SMA-mannelijke RF-adapter,met een vermogen van niet meer dan 50 W,man-tot-man RF-adapter |
||
50 Ohm Messing RF Adapter SMA Rechte Mannelijke naar Mannelijke Coaxiale Connector
De SMA-serie is een soort mini, hoogfrequente RF coaxial connector. met kenmerken van klein volume, goede bandbreedte, superieure elektrische eigenschappen.Het is de meest gebruikte RF coaxiale connectoren op verschillende gebieden van microgolvencommunicatie en microgolven meetapparaatDe door ons bedrijf ontwikkelde high performance connector kan 20 GHz bereiken.
Kenmerken:
1SMA-RF-connectoren zijn verkrijgbaar in quickconnect-, push-on- of standaardinterface-, rechte, 90-gradenversies, evenals schot- of 4-gat-paneelconfiguraties.
2. SMA RF connector is van hoge kwaliteit en snelle combinaties door eenvoudig twee connectoren aan elkaar te schroeven, zonder soldering of krimp nodig.
3SMA-elektrische connectoren worden veel gebruikt voor magnetronen, antennes en testinstrumenten.
4SMA-RF-connectoren zijn draadgekoppelde RF-coaxialconnectoren met miniatuurgrootte, trillingsbestendige en brede frequentiebereik tot 18 GHz (onze SMA-RF-connectoren kunnen 20 GHz zijn).
![]()
Specificatie:
| Interface volgens | IEC 60169-15 |
| Impedantie | 50Ω |
| Frequentiebereik | DC tot 18 GHz |
| Invoegingsverlies | ≤ 0,30 dB |
| VSWR | ≤ 1,2 ((DC-6GHz) |
| Isolatieweerstand | ≥ 5000 MΩ |
| Contactcentrumweerstand | ≤ 3mΩ |
| Buitencontactweerstand | ≤ 2mΩ |
| Paringscycli | ≥ 500 |
| Temperatuurbereik | -65-+165°C |
| Dielectrische | PTFE |
Gedetailleerde tekening
![]()
Toepassing:
* Netwerk
* Satcom
* Computers/LAN's
* Computers/LAN's
* Mobiele communicatie
* Radar, magnetron
* Telecommunicatie
* Instrumenten
* Automobilerij
* Spronglijn aansluiten
* Basisfaciliteit
* Radio, TV antennesysteem
Productcatalogus:
| RF-adapter |
| Waaggeleider naar coaxiale adapter |
| Vergrendeling van de verpakking |
| Connector van de serie J30J |
| Mikrogolf-roterende gewrichten |
| RF-kabelsamenstellingen |
| SMA/SSMA RF-connector |
| SMP/SSMP RF-connector |
| MCX/MMCX RF-connector |
| TNC RF-connector |
| N-type RF-connector |
| BNC RF ConnectorMillimeter Wave Connectors ((2.4mm, 2.92mm) |
NB:
We hebben meer dan 10.000 soortenAdapter.Als de aansluiting die u gebruikt niet is gevonden, neem dan contact met ons op met uw detailsHet is....
Contactpersoon: Elite
Tel.: +8613609167652