|
|
|
|
|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Productnaam: | Glas tot metalen hermetische afdichtingen | Beplating: | Verguld met goud |
|---|---|---|---|
| Impedantie: | 50Ω RF | Certificaat: | ROHS ISO-9001-2015 |
| Pin: | enkel | Materiaal: | Kovar 4J29 |
| Glas: | 7052.7070 | Hermecity: | <1.01325 x 10e-08 std.cc/s |
| Markeren: | Hermetische RF-doorvoerconnectoren,met een breedte van niet meer dan 50 mm,JM3016-1 RF-doorvoerconnectoren |
||
Hermetische glas-metaalverbindingen RF/DC-doorvoeren /Meerpolige connectoren /Connector wordt ook wel Glasisolator genoemd. Ze worden voornamelijk gebruikt om microgolfsignalen, signaalkracht en stuursignalen over te brengen tussen modules en modules, modules en componenten met gasafdichtingsvereisten. Ze zijn een van de meest kritische componenten in afdichtingscomponenten.
Het glas met een lage diëlektrische constante en een laag diëlektrisch verlies wordt gebruikt als isolerend en ondersteunend materiaal. De behuizing en geleider zijn gemaakt van Kovar-legering dat onder hoge temperatuur wordt gesinterd, en het oppervlak is verguld. De middengeleider heeft een verscheidenheid aan aansluitstijlen, zoals goudweldverbinding, solderen en koppelen, enz. Glasisolatoren zijn klein, lichtgewicht, hermetisch, zeer betrouwbaar en worden de laatste jaren veelvuldig toegepast in de elektronica-industrie.
![]()
Specificatie:
| Productnaam | Hermetische glas-metaalverbindingen |
| Impedantie | 50Ω RF |
| Type | 1 pin |
| Rijen | 1 rij |
| Kleur | Verguld |
| Materiaal behuizing en pin | Kovar 4J29 |
|
Glasmateriaal
Gekleurd glas
|
7050 of 7070 type
Groen of wit
|
| Frequentiebereik | DC~50 GHz |
| VSWR | ≤1.2 |
| Weerstaanspanning | ≥300V |
|
Hermeticiteit Lekpercentage |
< 1.01325 X 10-3 Pa*cm3/s < 1X 10-9 mbar*l/s < 1 x 10-9 ccHe/sec @ 1 atm |
| Isolatieweerstand | ≥2000MΩ voor enkele pin, ≥1000MΩ voor meerpolige pinnen, |
| Bedrijfstemperatuur | -65℃~+260℃ |
Kenmerken:
-Klein formaat
-Lichtgewicht
-Hermetisch
-Stabiele kwaliteit en hoge betrouwbaarheid
-Binnengeleider: Keuze uit goudweldverbinding, solderen en koppelen
Toepassing:
Breed toepassingsgebied van elektronische pakketten, satellieten, radar en andere in de avionica, ruimtevaart en auto-industrie. Het kan worden gebruikt met SMA, millimetergolfproducten.
Gedetailleerd beeld
![]()
![]()
![]()
Productlijst: Catalogus-Glas-naar-Metaal Hermetische Verbindingen.pdf
| 50Ω RF enkele pin JM-serie | Keuze uit solderen, koppelen en verbinden |
| 50Ω RF enkele pin JM Standaard serie | Keuze uit solderen, koppelen en verbinden |
| 50Ω RF enkele pin JM Niet-standaard serie | Keuze uit solderen, koppelen en verbinden |
| DC enkele pin JK-serie | Keuze uit solderen en verbinden |
| DC enkele pin JK Standaard serie | Keuze uit solderen en verbinden |
| DC enkele pin JK Niet-standaard serie | Keuze uit solderen en kopverbinding |
|
Meerpolige connector JMC-serie
|
1-9 pinnen met 1-3 rijen naar keuze |
| Aangepaste afmetingen |
Breed bereik |
OPMERKING:
We hebben meer dan 100.000 soorten Hermetische glas-metaalverbindingen, als de connector die u gebruikt niet wordt gevonden, neem dan contact met ons op met uw gegevens.
Contactpersoon: Elite
Tel.: +8613609167652